Historie firmy

Společnost Alfa95 Brno vznikla v roce 1995 pod názvem Alfa Electronics´95, spol. s r. o. s cílem uspokojit potřeby zákazníků v oblasti výpočetní techniky, a to osobních počítačů založených na platformě standardu IBM, počítačových sítí, multimédií apod.

    V současné době se Alfa '95 BM orientuje na výrobu a prodej počítačových sestav PC Alfa ’95 kompletovaných z dovezených dílů, na něž poskytujeme dlouhodobé záruky a v neposlední řadě také na prodej značkových systémů (Fujitsu Siemens, HP, ...). Nedílnou součástí našich aktivit je i prodej základních dílů pro PC, notebooků a komplexní dodávky kancelářské techniky či spotřebního materiálu.

    Další nabízené služby souvisí s internetem. Vedle možnosti bezdrátového připojení na internet (které je dostupné pro naše zákazníky v Brně - Židenicích), nabízíme zřízení doménového jména (u společnosti Zoner), webhosting (na serverech Czechia.com), tvorbu jednoduchých WWW stránek a jejich publikování na internetu.

    Ke všem těmto službám neodmyslitelně patří i poskytování servisu, jak záručního, tak i pozáručního. Samozřejmostí je i odborná poradenská činnost. Základ společnosti tvoří v současné době tým pracovníků, kteří se snaží o Vaši maximální spokojenost.

Výpis z OR

ZPĚT